www.smogolice.eu
Aleksandra Lusina – wieloletnia członkini polskiej kadry narodowej w skokach przez przeszkody, dwukrotna mistrzyni polski seniorów, jako jedyny polski zawodnik w historii plasowała się w pierwszej setce rankingu światowej federacji jeździeckiej.
Z Leszkiem Pawlakiem pracowałam ponad rok. Przez ten czas, dał się poznać z wielu pozytywnych stron. Jest człowiekiem, który podchodzi do tego co robi, w pełni kompleksowo i profesjonalnie, a jeździectwo tego wymaga. Stajnia, którą obecnie organizuje, sprosta wielu wymagającym gustom. W ośrodku w Smogolicach, każdy znajdzie coś dla siebie, a właściciele sprawią, że wszyscy będą zadowoleni.


Agata Kruszyniewicz – była członkini kadry narodowej w WKKW, powołana do kadry narodowej na Mistrzostwa Europy, czynny instruktor sportu PZJ.
Stajnia rodzinna państwa Pawlaków nieopodal Stargardu Szczecińskiego to enklawa spokoju w otoczeniu przyrody skrytej w otulinie Puszczy Goleniowskiej nad rzeką Iną.
To doskonałe miejsce, w którym dobre zdrowie fizyczne i psychiczne koni jest najważniejsze, a jednocześnie zaplecze socjalne stajni stanowi duży komfort dla właścicieli koni i użytkowników ośrodka. Doskonałej jakości pasza, duże zielone padoki, czyste boksy, świetnie utrzymane, profesjonalne podłoże ujeżdżalni, cisza i spokój oraz kameralny nastrój stajni, bezpieczeństwo (szeroko rozumiane) koni to kryteria, które spełnia to urokliwe miejsce. Konie mają zapewnione wszystko czego potrzebują, a nawet sporo więcej.
Jest to pierwszy i jedyny, profesjonalnie przemyślany i stworzony ośrodek dla koni i ich właścicieli w okolicach Szczecina. Gorąco polecam.Joanna Zdanowska – wieloletnia zawodniczka w dyscyplinie skoków i WKKW, dyplomowana masażystka koni.
Przepiękny ośrodek, gdzie koń w treningu postrzegany jest, jako sportowiec, któremu należy stworzyć odpowiednie warunki by mógł osiągnąć i utrzymać pełnię swoich możliwości. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie właścicieli.
Serdecznie polecam.Barbara Salamon – profesjonalna luzaczka, wiele lat pracująca z czołowymi polskimi zawodnikami, uczestniczyła, opiekując się końmi, w imprezach takich, jak Mistrzostwa Świata i Europy.
Stajnia Smogolice to przepiękne miejsce z idealnie zorganizowanym zapleczem do obsługi koni sportowych. Wygodne i przestronne stanowiska, wyposażenie najwyższej klasy oraz dbałość o każdy szczegół i każdego konia oraz niesamowita atmosfera powodują, że praca z końmi staje się jeszcze bardziej przyjemna. Polecam!